הנה כמה שאלות נפוצות ששואלים אותנו על A+ Kids

הנה כמה שאלות נפוצות ששואלים אותנו על A+ Kids

שאלות בנושא מנוי

האם ניתן לקבל ניסיון חינם ב- A + Kids?
כן!

כשאתם מנויים ל- A + Kids תקבלו 7 ימים בחינם לנסיון ראשון.

אם תחליטו שאינכם מעוניינים להיות מנויים, תוכלו לבטל אותו בכל עת לפני תום תקופת ניסיון ולא תחויבו. אם תעשו זאת, הקפידו לעשות זאת לפחות 24 שעות לפני תום תקופת הניסיון בחינם, ולא תחויבו כלל.

האם ניתן לבטל את המנוי שלי?
כמובן!

היכנסו לחשבון iTunes או Google Play שלכם ובטלו את הרישום.

האם ניתן להשתמש במנוי שלי במכשירים אחרים?
כן.

בזמן ההרשמה תתבקשו להירשם באמצעות דוא"ל וסיסמה. פרטים אלה יאפשרו להשתמש ב- A + Kids במספר מכשירים בהתבסס על מדיניות השימוש וההגבלות שלנו. כל מה שתצטרכו לעשות כשאתם מנסים להשתמש במכשיר חדש זה להיכנס באמצעות הדוא"ל וסיסמה שלכם.

האם עלי לחדש את המנוי?

לא.

המנוי מתחדש אוטומטית באמצעות iTunes או Google Play. אתם אמורים לקבל אישור אוטומטי מ- iTunes / Google מדי חודש.

שאלות בנושא שימוש בשירות

באילו מכשירים אוכל להשתמש ב- A + Kids?
ניתן להשתמש בשירות בטאבלטים וטלפונים ניידים עם זיכרון של יותר מ- RAM 2G  ובמערכות הפעלה מסוג iOS 12 ואילך או Android OS 6 ואילך.
האם אוכל להשתמש ב- A + Kids במצב לא מקוון?
השירות עובד הכי טוב עם חיבור לאינטרנט. עם זאת, ילדים יכולים ליהנות מחלק מאזור המשחקים ולצפות בהורדות באזור ההורדות במצב לא מקוון.

כדי להוריד פרק, עברו לאזור ההורדות והורידו את הפרקים שאתם רוצים לצפות בהם במצב לא מקוון. תהיה לכם הרשאה לצפות בפרקים אלה לתקופה שצוינה לאחר סיום תהליך ההורדה.

כיצד אוכל לעדכן את פרטי האישיים שלי?
ניתן לעדכן את הפרטים האישיים, כולל דואר אלקטרוני וסיסמה, באזור ההורים. לשם כך, יש להכנס לאזור ההורים ולהקיש על 'החשבון שלי'. שם ניתן לשנות את הפרטים האישיים.
כיצד אוכל להוסיף את הפרופילים של ילדיי?
בעת ההרשמה, תתבקשו להוסיף את המידע של ילדך וליצור את הפרופילים האישיים שלהם. פרופילים אלה יאפשרו לאלגוריתם שלנו להתאים אישית את החוויה שלהם.

אם דילגתם על שלב זה בעת ההרשמה, תוכלו להוסיף את הפרופילים של ילדכם גם באזור ההורים.

מה הם אומרים?

המלצות של לקוחות

השתמשנו באפליקציה בתקופת הסגר שהייתה מאתגרת – האפליקציה החינוכית הטובה ביותר שנתקלנו בה. הילדים שלנו נהנו לשחק עם האפליקציה ויכולנו לעקוב אחר ההתקדמות החינוכית שלהם מבלי להפריע להם.

דן הלוי

שמחתי כל כך לראות את בני ​​בן 4 מפגין את הידע במדע בפני אחותו הגדולה בשבע שנים. בזכות התוכן והמשחקים הפנטסטיים אנחנו כבר מוכנים לשנה ראשונה בבית הספר.

שמרית יעקב

רצינו לוודא שילדינו לא נחשפים לתוכן לא הולם. אנו ממליצים בחום להורים לגרום לילדיהם לשחק באפליקציה זו: לא רק כל התוכן באפליקציה בטוח ומתאים לגיל, אלא שהוא באמת מלמד ילדים חשבון, אנגלית ומדע ומניע אותם להמשיך להתאמן. הילדים שלי מעריצים את קטע התרגול בו הם משחקים משחקים על סמך קטעי וידאו קצרים. זה עובד מדהים!

מורן דה-ליאו

שירות יוצא דופן לטובה. עונים מהר ומציעיפ פתרון וסיוע לכל שאלה.

ירון לזר

סוף סוף, שירות אחד שמציע תוכן בטוח וגם חינוכי לגילאי 3 ו -6. הילדים שלי אוהבים לשחק עם האפליקציה, ואני שמחה לשמוע מה הם לומדים ממנה.

גלית יחיאל

הבנתי שדרך האפליקציה הזו הבנות שלי לומדת עובדות מדע שלעולם לא אוכל להסביר להן – לעתים קרובות אני לומדת בעצמי ממה שמוצג באפליקציה.

רובי מירלי