תוכנית לימודים ונושאים חינוכיים

אנו מאמינים כי מטרה זו יכולה להיות מושגת באמצעות טכנולוגיה מבוססת תוכנית לימודים המותאמת אישית המאפשרת לילדים להתמודד בהצלחה עם אתגרים כמו פיתוח יכולות הלמידה שלהם ורכישת מיומנויות קוגניטיביות, רגשיות וחברתיות בהן ישתמשו כל חייהם ויסייעו להם "לגדול חכם".
המטרה העיקרית של A + Kids היא לעזור לילדים לפתח אהבה לקריאה, גישה חיובית לחשבון ופתרון בעיות ולספק להם היכרות ידידותית עם מדע, העולם סביבם וכישורים רגשיים וחברתיים.

מיומנויות רגשיות וחברתיות

כישורים רגשיים וחברתיים הם יסודות החברה המודרנית. בעיקר כשמדובר בעידן המאתגר בו אנו חיים. השירות מאפשר עידוד כישורים חברתיים ורגשיים החיוניים להתפתחות הילד ומקנה כלים שונים לפיתוחם.

מדע והעולם סביבנו

המדע נמצא סביבנו במרבית שעות היום. עם A + Kids ילדים יקבלו ידע בסיסי אודות מדע, אופן פעולתם של דברים, ביולוגיה, מושגי יסוד של פיזיקה, גוף האדם, יקום, טבע, בעלי חיים, אומנויות, טכנולוגיה וגאדג'טים.

מתמטיקה וחשבון

חשיפה של ילדים למיומנויות חשבוןמעצימה אותם להתמודד בהצלחה עם האתגרים הלימודיים העתידיים שלהם. עם A + Kids ילדים ייחשפו למספרים, צורות, ספירה, הוספה, חיסור, שינוי גודל, מדידה ומושגים נוספים.

אנגלית

ביסוס כישורי אנגלית בגיל צעיר מנבא ידע מוצלח באנגלית בשלב מאוחר יותר בחיים. באמצעות השירות ילדים ירכשו מיומנויות בשפה האנגלית, עם דגש על אוריינות, פונטיקה, אותיות, תנועות ואוצר מילים ומילים.