אודות החברה

הפלטפורמה החינוכית של A + Kids מוחזק על-ידי חברת GHI Media UK Ltd, המפעילה שירותים דיגיטאליים וערוצי טלוויזיה ומתמקדת במוצרים חינוכיים לילדים.

המטרה העיקרית שלנו היא למנף את זמן המסך לילדים ולספק להם את הידע שהם צריכים במקום בו הם אוהבים להיות בצורה מותאמת אישית על-ידי שימוש במה שיש לטכנולוגיה להציע וזאת לצד שירותים נוספים כגון ערוץ טלוויזיה ייעודי ושירותי VOD.

ערכים חינוכיים לילדים

A + Kids מבוסס על תגובה חיובית ובונה גם לטעויות. ב- A + Kids מעודדים שגיאות, ואנחנו מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר ללמוד דברים חדשים.

אנו מאמינים שפעילויות הלמידה צריכות להיות מרתקות ומהנות. באמצעות סרטונים ומשחקים ודמויות אנימציה צבעוניות תוססות אנו יוצרים חוויה מהנה ללא מאמץ.

השירות מבוסס על התפיסה שילדים מגיבים בצורה שונה לשיטות לימוד שונות. לכן השימוש בבינה מלאכותית (AI) ליצירת חוויה מותאמת אישית הוא בבסיס ההתפתחות שלנו.

היתרונות שלנו

אנו משפרים את חוויית הלמידה של ילדים על-ידי שילוב של אלגוריתם ייחודים המבוסס בינה מלאכותית (AI) המאפשר יצירת מסלול למידה אישי לכל ילד באמצעות צפייה בתוכנית טלוויזיה חינוכיות לילדים, משחקים וניתוח נתונים ותוצאות ביצועי הילדים.

מנגנונים משחקיים

אנו משתמשים באלמנטים וטכניקות משחקיים כדי להגביר את מעורבות הילדים ועידוד השימוש בשירות.

ניתוח נתונים

אנו מנתחים את נתוני המשתמשים לצורך טיוב השימוש של הילדים בשירות ויצירת חווית שימוש מותאמת אישית.

נוכחות במגוון ערוצים

אסטרטגיית השוק שלנו מבוססת על נוכחות במגוון ערוצים הכוללים מוצרים דיגיטליים, ערוצי טלוויזיה ושירותי VOD.

כלים טכנולוגיים מובילים

אנו משתמשים בכלי טכנולוגיה מובילים, כולל אלגוריתם AI ייחודי כדי לשפר את החוויה הכוללת של המשתמשים שלנו.

צרו קשר